x تبلیغات
مجله اینترنتی رنگارنگ

شهید ایرلو از جانبازان شیمیایی جنگ تحمیلی بود

 به نقل از ایسنا، سعید خطیب زاده افزود: شهید ایرلو که از جانبازان شیمیایی جنگ تحمیلی نیز بود در محل ماموریت خود به کرونا مبتلا شد و به دلیل همکاری دیر هنگام برخی کشورها، متاسفانه در شرایط نامناسبی به کشور بازگشت و به رغم به کارگیری همه مراحل درمانی برای بهبود وضعیت بیماری ایشان، سحرگاه امروز به فیض شهادت نایل آمد.

نکات طلایی در هنگام خرید لاستیک خودرو

سعی کنید از امتیازات بالا در رتبه بندی بار و امتیاز سرعت استفاده کنید. شما با استفاده از دستورالعملهای زیر میتوانید تایر مناسب را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید. نکته: اگر قرار باشد یک نمونه متفاوت از تایر را برای خودروی خود خریداری کنید، در این گونه موارد باید برای ماشین خود رینگهای جدیدی خریداری کنید. این به این معنی است که تایر منحصرا برای استفاده در لبه ۱۴ اینچ (۳۵ سانتی متر) طراحی شده است. شاید مقرون به صرفه ترین نوع لاستیک خودرو ” لاستیک تمام فصول ” است، زیرا که برای استفاده در کل فصل های سال طراحی شده اند. در مثال بالا، ۸۲ امتیاز بار است، و ۵ سرعت رتبه است. مرحله ۴: نسبت ابعاد تایر را شناسایی کنید: شماره بعدی نسبت ابعاد، یا ارتفاع تایر از مهره تا فاق است، اندازه گیری شده به عنوان یک درصد از عرض بخش است. بهترین لاستیک ایرانی برای سمند را میتوانید در بخش بهترین لاستیک های ایرانی مشاهده کنید. در مثال بالا، عرض بخش ۱۸۵ است. لاستیک خودرو گلدستون مدل 2020 سایز 13/60/175 در دو حلقه با قدرت چنگ زنی عالی در شرایط خیس و مصرف سوخت ایدهآل به بازار عرضه شده است. این مدل تایر خودرو به عنوان بهترین لاستیک برای پراید از میان نمونههای خارجی مطرح میشود که برای فصل تابستان پیشنهاد مناسبی بوده و سبب کاهش مصرف سوخت خواهد شد.
 

نکات خرید لاستیک

 
توجه داشته باشید که استفاده از تکنولوژیهای بهروز دنیا در زمینه تولید تایر، این شرکت را به یک شرکت پویا و نوآور تبدیل کرده است؛ بنابراین شاهد آن هستیم که لاستیکهای این برند مورد توجه افراد مصرف کننده قرار گیرند؛ البته موضوع جالبتر این است که شرکتهای خودرو سازی نیز برای لاستیک اولیه خودرو تولیدی خود، ترجیح میدهند از لاستیک کویر تایر استفاده کنند. لاستیک رادیال: لایههای بدنه اصلی این نوع لاستیک نیز با استفاده از سیمهایی مقاوم تولید میشوند. تمام خودروها از معمولیترین نوع آن گرفته تا لوکس و کاملترین آن با استفاده از لاستیکهای مسافرتی رتبه بندی میشوند. در پارهای از مواقع برخی ازماشینهای SUVs (خودروهایی که قابلیت کشنده را دارند و میتوانند کانکسهایی را با خود حمل کنند، این نوع خودروها بیشتر در مسافرتهای برون شهری کاربرد دارد) و کامیونها با لاستیکهای مسافرتی رتبه بندی میشوند، این در حالی است که تایر برخی از کامیونهای سبک با نام «LT» به عنوان پیشوند اندازه تایر رتبه بندی میشوند. نوع LT برای ونهای بزرگ و شاسیبلندها و وانتهایی است که باید محمولهای را حمل کنند. تعیین تعداد تایرهای برای خرید، به شما کمک میکند که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. رانندگان معمولاً از تجربیاتی که در طول سالها جمع کرده اند استفاده می کنند و اغلب از لاستیک های مختلفی استفاده می کنند تا ببینند کدام یک از آنها بهترین عملکرد را دارند.
 

خرید اینترنتی لاستیک

 
در برخی از موارد شما تنها یک تایر نیاز دارید با این حال معمولا تایرها را به صورت یک جفت و یا چهارتایی در بازار عرضه میکنند. این تایر عکسالعمل متفاوتی نسبت به سایر تایرها از خود نشان میدهد. پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد. قیمت پراید باورنکردنی شد! علت کاهش ۱۵ درصدی قیمت لاستیک سواری چه بود؟ زیرا در زمان استفاده ممکن است به دلیل عدم چسبندگی مناسب یا ترک در دیواره، منجربه کاهش ایمنی خودرو شود. در زمان کنترل فشار باد،لاستیکها بایستی سرد باشند و در حالتی که لاستیکها گرم میباشند، از خالی کردن باد اضافی بپرهیزید. بیشتر بخوانید: خطرناکترین زمان رانندگی بین چه ساعاتی است؟ رعایت محدودیت های سرعت نه تنها رانندگی را ایمن تر می کند، بلکه باعث افزایش عمر آج لاستیک های کامیون می شود. امتیاز سرعت نشان دهنده آن است که شما تا چه سرعتی تا چه زمانی میتوانید با خیال راحت رانندگی کنید. به همین دلیل ، توصیه می کنیم اطلاعات گارانتی مربوط به هر لاستیک کامیون تجاری را که در فکر خرید آن هستید مطالعه کنید.
 

خرید لاستیک از تایر آنلاین شاپ

 
تایر مورد نظر خود را خریداری کنید. اطلاعاتی درباره سایز و میزان باد لاستیکهای جلو و عقب خودرو را شکل در تصویر زیر مشاهده کنید. مرحله ۲: نوع تایر را شناسایی کنید: پیشوند شماره اول به شما درباره نوع تایر میگوید. راه اول این است که آج لاستیک را اندازه بگیرید. آشنایی با صنعت روکش تایر : شکی نیست که تکه های لاستیک باقی مانده را در سطح جاده ها مشاهده کرده اید . مرحله ۸: یکی از روش های مطمئن شدن اندازه لاستیک: با خودروی مورد نظر، خواندن پلاکی است (تصویر شمار۱)که برای همین منظور در زیر کاپوت و یا بغل گل گیر عقب، وقتی که درب عقب خودرو را باز میکنید، قابل مشاهده است. در چنین مواردی پول خود را دور ریختهاید. در چنین مواردی نیاز نیست، هر چهار تایر خودرو جایگزین شود. در چنین مواردی میتوانید تمام تایرها را جایگزین کنید. چرا نباید لاستیک با کیفیت پایین را انتخاب کنیم؟ اعداد روی پلاک بهترین لاستیک مورد استفاده برای خودروی مورد نظر را با ذکر جزئیات برای شما بیان میکند و فقط کافیست قبل از خرید موارد ذکر شده را با تایر که قرار است خریداری کنید، وفق دهید. سعی کنی یک جفت لاستیک را یا در محور عقب و یا در محور جلو استفاده کنید.
 
لینک خرید لاستیک: کلیک کنید

بهترین کوتاه کننده لینک ایرانی و خارجی

البته بدون ثبتنام در ریلینک نیز میتوان از قابلیت پایه آن، یعنی کوتاه کننده لینک، استفاده کرد و تنها کافیست آدرس مورد نظر خود را در قسمت درنظر گرفته شده وارد کنید و پس از تکمیل فرم کپچا، لینک کوتاه شده خود را تحویل بگیرید. در وبسایت های ایرانی معمولا از زبان فارسی در ساختار لینک خود استفاده می کنند؛ زمانی که شما در شبکه های اجتماعی آن لینک ها را به اشتراک می گذارید به هم ریخته می شود و همچنین ناخوانا هستند پس اگر URL های شما به فارسی است شما باید حتما از کوتاه کننده لینک استفاده کنید زیرا باعث می شود لینک مورد نظر شما زیبا تر و خوانا تر شود. پس از وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور دلخواه، ایمیل فعالسازی را دریافت خواهید کرد که حاوی لینک مورد نیاز برای تایید حساب کاربری در سرویس ریلینک خواهد بود. از امکانات منحصر به فرد این سرویس کوتاه کننده لینک می توان به ارائه QR Code اشاره کرد که می توانید از آن برای باز کردن لینک کوتاه شده خود در موبایل ها نیز استفاده کنید. البته ناگفته نماند که یک تغییر نام در URL خود نیز داد، سایت یون پنل کاربری دارد و شما می توانید در این سایت عضو شوید.
 

کوتاه کننده لینک

 
با سایت یون به راحتی می توانید لینک های خود را کوتاه کنید و محدودیتی در این کار برای شما وجود ندارد. اکنون ریلینک نیز سعی دارد با ارائه قابلیتهایی مانند آدرس دلخواه، لینکهای رمزدار، دامنه اختصاصی و تاریخ انقضا، کاربران بومی را به سوی خود جلب کند، اگرچه برای استفاده از ویژگیهای گفته شده نیاز به ثبت نام درون پلتفرم وجود دارد. پیشنهاد ما به شما این است که همیشه قبل از برگزاری کمپین های تبلیغاتی تان که نیاز به کوتاه کننده لینک دارید سرویس مورد نظر خود را با چند سیستم و آی پی تست کنید تا از در دسترس بودنش اطمینان حاصل کنید. این سرویس چند ترفند دیگر دارد که می توانید با اسکایپ، فیس بوک مسنجر، واتس آپ تماس ایجاد کنید و لینک هایی را به محتوای وب در بلوک اضافه کنید. رابط کاربری و ویژگیهای تعاملی سرویس به خوبی طراحی شدهاند و مانند محصول دیگر توسعهدهنده، زیلینک، عملکرد بینقصی ارائه میکند. وقتی پیوندهای طولانی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاری می تواند مانند هرزنامه به نظر برسد و یا باعث شود تا مخاطبان از کلیک بر روی چیزی که به طور منظم مشخص نیست باز دارد.
 

بهترین کوتاه کننده

 
آیا کوتاه کردن لینک، بر روی سئو سایت تاثیرگذار است؟ اینکه بخواهید مخاطبان را متقاعد کنید تا بر روی یک پیوند طولانی و شلخته کلیک کنند تا محتوای شما را ببینند تقریبا غیر ممکن است. برای اینکه در هنگام به اشتراک گذاشتن پیوند قانونی برای به هرزنامه یا شلخته تلقی نشود، از لیست بهترین هفت کوتاه کننده پیوند استفاده کنید که پیوندهای شما را در لیست URL های تمیز ، سازگار و قابل کلیک قرار می دهد. مواردی مانند: «کوتاه شدن ظاهری لینکهای بلند»، «استفاده از کاراکترهای فارسی» و «اندازهگیری دادههای حاصل از کلیک کاربران» در شمار مزیتهای استفاده از لینکهای کوتاه قرار میگیرند. با کوتاه کننده لینک اکادمی دیجیتال مارکتینگ به راحتی میتوانید لینکهای طولانی را به لینکهای کوتاه و دلخواه تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل به اشتراک بگذارید. با وارد کردن رمز عبور برای لینکهای کوتاه شده میتوانید دسترسی به آن را محدود کنید و تنها افرادی که از رمز عبور بهره میبرند قادر خواهند بود تا به محتوای لینک دسترسی داشته باشند. همچنین قادر به ساخت پروفایل و مدیریت لینک های خود هستید .
 
 
توضیحات کامل:
 

بازاریابی اینترنتی در 3 دقیقه

به هر شکل بازاریابی اینترنتی از الزامات هر شغل است؛ حتی اگر این شغل بسیار بزرگ نباشند و فقط سطح فعالیتش محلی باشد. صاحبان کسب­وکار با حضور مؤثر در قسمت­های مختلف اینترنت، امکان این را دارند که با استفاده از آن، تخصص خود و زمینه کاری خود را به کاربران اینترنت معرفی کنند، و با رعایت اصول بازاریابی می­توانند مشتری‌­های راغب تازه پیدا کنند و به فروش محصولات خود و خدمات کسب­وکار خود بپردازند. همه این­ مزایا در حالی است که با در دست داشتن اطلاعات کامل و حتی بدون کمک افراد فعال و متخصص در حوزه بازاریابی امکان این را دارند که به همه اهداف خود برسند.

آشنایی با بازاریابی اینترنتی و ابزار­های آن

طبق گفته خبرگزاری اقتصاد ایران باید در نظر داشت: آیا شما تاکنون به توسعه برند کسب و کار خود به وسیله وب فکر کرده‌اید؟ بازاریابی اینترنتی (بازاریابی آنلاین)، یک روش بر اساس استفاده از کانال‌­ها، صفحات و ابزار­های طراحی شده مبتنی بر وب هستند تا شما امکان این را داشته باشید پیام­هایی در رابطه با برند خود را به مشتری­های خود انتقال دهید. با توسعه وب و استفاده گسترده مردم از فضای اینترنت، انواع کسب ‌و کار­های مختلف از مدل­های گوناگون بازاریابی دیجیتال برای توسعه برند کسب­وکار خود استفاده می‌کنند تا به این وسیله، کاربران زیادی را با خدمات و محصولات خود آشنا ‌کنند.

بررسی مزیت­های بازاریابی آنلاین

 شیوه­های مختلفی برای استفاده از بازاریابی اینترنتی وجود دارد که از بین این روش­ها  می‌توان به ابزار­هایی مانند ایمیل مارکتینگ، شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، انواع بسترهای تبلیغات آنلاین و... اشاره کرد. هدف از بازاریابی اینترنتی این است که زمانی که کاربران مشغول مطالعه کردن مطالب، خرید کردن، جستجو کردن موضوعات خود، چت کردن در شبکه‌های مختلف اجتماعی و... در بستر اینترنت است، با کمک بازاریابی اینترنت نظر او را به سمت خود جلب کنید و بازدید کننده‌­های صفحات و وب‌‌سایت­های خود را به مشتری­های وفادار تبدیل کنید.

·       در فضای اینترنت بررسی نظرات و سنجش تاثیر ابزار­های مختلف بازاریابی بسیار آسان است.

·       رفتار مشتری را کاملاً می­توان بررسی کرد.

·       با استفاده از ابزارهای اینترنتی، امکان دسترسی سریع و آسان فراهم می­شود.

·       هزینه­‌های پیاده­سازی و فعالیت در فضای اینترنت، پایین است.

·       به راحتی و با رعایت اصول می­توان مشتری هدف خود را جذب کرد.

برترین شیوه­های تبلیغاتی در فضای اینترنت

در این قسمت به بررسی موثر­ترین ابزار­های مرسوم بازاریابی دیجیتال می­پردازیم. افرادی که می­خواهند استفاده از این ابزارها را در فضای اینترنت شروع کنند، باید با اطلاعات کامل و بررسی این ابزارها به سمت انتخاب ابزار مناسب با کسب­و­کار و مرتبط با مشتری هدف خود بروند. در ادامه با چند مدل از این روش­ها آشنا می­شوید.

 

·       بازاریابی با استفاده از موتور­های جستجو

·       بازاریابی با به کار بردن تبلیغات کلیکی

·       بازاریابی در شبکه‌های مختلف اجتماعی

·       بازاریابی به وسیله ارسال ایمیل (بازاریابی ایمیلی)

·       بازاریابی محتوا (تولید محتوای مناسب کاربر هدف، بسیار تأثیرگذار است.)

·       شبکه‌سازی اینترنتی (با استفاده از بستر وب می­توان به برقراری ارتباط در راستای گسترش کسب­وکار پرداخت.)

جمع‌بندی

امکان دارد اولین گام‌ها برای فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی برای‌ شما کمی سخت باشد و نیازمند زمان کوتاهی باشید تا بتوانید خودتان را با فضای جدید وفق دهید و مطالب و اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید. در هر صورت، بازاریابی آنلاین یک جزء جدانشدنی از هر کسب‌وکاری است و حتی این شامل کسب‌وکارهای محلی و کوچک که برای ارائه خدمات به مشتریان خود ایجاد شده‌اند نیز می­شود و آن­ها باید از این روش­ها استفاده کنند و با به کار بردن این روش­ها، موجب رونق کسب­و­کار خود شوند، ارتباطات خود را افزایش دهند و در نهایت به موفقیت­هایی دست پیدا کنند که بدون استفاده از روش­های بازاریابی آنلاین برای آن­ها بسیار دور از ذهن است.

 

۹ راه ساده برای کم کردن وزن

 بسیاری از رژیم‌ها و برنامه‌های کاهش وزن ممکن است باعث ایجاد گرسنگی در فرد شود و در نتیجه نارضایتی ایجاد کند. در این اینفوگرافیک که به نقل از اطلاعات سایت «هلث‌لاین» تهیه شده، به ۹ ماده غذایی که کاهش وزن را برای ما آسان می‌کند، اشاره شده است.

 
                          اینفوگرافی: ۹ راه ساده برای کم کردن وزن
 
 
 

 

قطبی: ضدحمله به کره‌ای‌ها سخت است، پرسپولیس روی ایستگاهی می‌تواند به اولسان گل بزند

 رقیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در تمام بازی‌های اخیرش در این رقابت‌ها موفق به گلزنی شده و حداقل 2 گل را در هر دیدار به ثمر رسانده است. اولسان هیوندای که با نایب‌قهرمانی در لیگ کره‌جنوبی پا به این مسابقات گذاشته، بازیکنان داخلی و خارجی باکیفیتی در اختیار دارد که توانستند در این فصل میانگین گل زده بسیار بالایی را ثبت کنند. خطرناک‌ترین بازیکن این تیم در خط حمله جونیور نگرائو‌ست که در۴۰ بازی، ۳۳ گل و ۳ پاس گل را ثبت کرده است. این بازیکن ۳۳ ساله امید اول اولسان هیوندای برای تهدید دروازه پرسپولیس است.

نگرائو در ۹ بازی در لیگ قهرمانان آسیا، 5 گل به ثمر رسانده است. دومین مهاجم اولسان هیوندای هم چنین عملکردی را نشان داده است. بیورن یوهانس، بازیکن نروژی– آمریکایی در سال ۲۰۱۸ جانشین علیرضا جهانبخش در آلکمار شد اما با عملکرد ضعیفش به اولسان هیوندای پیوست. او در لیگ قهرمانان آسیا ۹ بار به میدان رفته و 5 بار موفق به گلزنی شده است.

بیت گارام‌یون، بازیکن ملی‌پوش کره‌ای سومین گلزن برتر تیمش در این رقابت‌هاست که در 7 بازی، 4 بار گلزنی کرده است. بعد از این سئونگ کیم، شماره هفت اولسان هیوندای توانسته 2 بار گلزنی کند. چندین بازیکن این تیم هم توانستند یک بار دروازه رقبا را باز کنند تا بار گلزنی میان تمام بازیکنان این تیم تقسیم شود. با وجود عملکرد این 3 بازیکن افشین قطبی معتقد است که اولسان متکی به یک بازیکن خاص نیست و برای مهار خط حمله باید پرسپولیس بازی تیمی و حرکات ترکیبی اولسان را مختل کند. قطبی در این‌خصوص گفت: «اولسان در حرکات ترکیبی فوق‌العاده است و بازیکنان این تیم مدت‌هاست که درکنار هم بازی می‌کنند. پرسپولیس باید حرکات ترکیبی رقیب را مختل کند و برای این کار به‌نظرم گل‌محمدی ابزار لازم را هم دارد. استفاده از هافبک‌های جنگنده و فیزیکی راه خوبی برای رسیدن به این مهم خواهد بود و هافبک‌های پرسپولیس باید 2 برابر همیشه بدوند.»

قطبی در ادامه و درخصوص استفاده پرسپولیس از ضدحملات گفت: «فکر نمی‌کنم ضد‌حمله راه خوبی برای باز کردن دروازه اولسان باشد. فوتبال کره سرعتی است و ضدحمله زدن به تیم‌های سرعتی خیلی سخت است. اگر جای سرمربی پرسپولیس بودم، برای گل زدن بیشتر روی ضربات کرنر و ایستگاهی حساب باز می‌کردم.»‌

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد